Rigel (6.0.0) - en to da translation catalogue (65 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Approve
da: Godkend

en: Delete
da: Slet

en: Content
da: Indhold

en: List
da: Vis

en: Confirm
da: Bekræft

en: Cancel
da: Annullér

en: Remove
da: Fjern

en: Download
da: Hent

en: Edit
da: Redigér

en: Search
da: Søg

en: Reset
da: Gendan

en: Settings
da: Indstillinger

en: Go to previous page
da: Gå til forrige side

en: Go to next page
da: Gå til næste side

en: Import
da: Importér

en: Export
da: Eksportér

en: Preview
da: Gennemse

en: Save
da: Gem

en: Help
da: Hjælp

en: Update
da: Opdatér

en: Add
da: Tilføj

en: Manage
da: Administration

en: Refresh
da: Opdatér

en: Configure
da: Konfigurér

en: Create
da: Opret

en: Footer
da: Sidefod

en: Log in
da: Log ind

en: Uninstall
da: Afinstallér

en: Install
da: Installér

en: Close
da: Luk

en: Log out
da: Log ud

en: Attach
da: Vedhæft

en: Review
da: Gennemgå

en: Tabs
da: Faner

en: Next page
da: Næste side

en: Apply
da: Udfør

en: Go to first page
da: Gå til første side

en: Go to last page
da: Gå til sidste side

en: Copy
da: Kopier

en: Add another item
da: Tilføj endnu et element

en: Devel
da: Udvikling

en: Restore
da: Gendan

en: Rebuild
da: Genopbyg

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: Footer options
da: Indstillinger for sidefod

en: Primary tabs
da: Primære faneblade

en: Secondary tabs
da: Sekundære faneblade

en: Primary
da: Primær

en: Secondary
da: Sekundær

en: Pagination
da: Sideinddeling

en: Page top
da: Sidehovede

en: Page bottom
da: Sidefod

en: Update style
da: Opdatér stil

en: Add effect
da: Tilføj effekt

en: Highlighted
da: Fremhævet

en: Footer background
da: Footer baggrund

en: Previous page
da: Forrige side

en: Dark
da: Mørkt

en: Save and add
da: Gem og tilføj

en: Last page
da: Sidste side

en: First page
da: Første side

en: Install and set as default
da: Installér og angiv som standard

en: Submitted by @author_name on @date
da: Indsendt af @author_name den @date
