Rigel (6.0.0) - en to et translation catalogue (62 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Approve
et: Kiida heaks

en: Delete
et: Kustuta

en: Content
et: Sisu

en: List
et: Nimekiri

en: Confirm
et: Kinnita

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Download
et: Allalaadimine

en: Edit
et: Muuda

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Settings
et: Seaded

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Import
et: Impordi

en: Export
et: Ekspordi

en: Preview
et: Eelvaade

en: Save
et: Salvesta

en: Help
et: Abi

en: Update
et: Uuenda

en: Add
et: Lisa

en: Manage
et: Halda

en: Refresh
et: Värskenda

en: Upload
et: Üleslaadimine

en: Configure
et: Seadistus

en: Create
et: Loo

en: Footer
et: Jalus

en: Filter
et: Filtreeri

en: Start
et: Algus

en: Navigation
et: Menüü

en: Log in
et: Sisene

en: Uninstall
et: Eemaldamine

en: Install
et: Paigalda

en: Close
et: Sulge

en: Log out
et: Logi välja

en: Attach
et: Pane kaasa

en: Review
et: Kontroll

en: Tabs
et: Sakid

en: Next page
et: Järgmine leht

en: Apply
et: Rakenda

en: Go to first page
et: Mine esimesele lehele

en: Go to last page
et: Mine viimasele lehele

en: Copy
et: Kopeeri

en: Add another item
et: Lisa uus

en: Devel
et: Arendus

en: Restore
et: Taastamine

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Update style
et: Uuenda stiili

en: Add effect
et: Lisa efekt

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Footer background
et: Jaluse taust

en: Previous page
et: Eelmine leht

en: Last page
et: Viimane leht

en: First page
et: Esimene leht

en: Install and set as default
et: Paigalda ja määra vaikevalikuks

en: Submitted by @author_name on @date
et: Sisestatud @author_name poolt @date
