Rigel (6.0.1) - en to sk translation catalogue (65 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Approve
sk: Schváliť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Content
sk: Obsah

en: List
sk: Zoznam

en: Confirm
sk: Potvrdiť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Download
sk: Prevziať

en: Edit
sk: Upraviť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Import
sk: Importovať

en: Export
sk: Exportovať

en: Preview
sk: Náhľad

en: Save
sk: Uložiť

en: Help
sk: Pomoc

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Add
sk: Pridať

en: Manage
sk: Spravovať

en: Refresh
sk: Obnoviť

en: Upload
sk: Nahrať

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Footer
sk: Päta

en: Start
sk: Štart

en: Navigation
sk: Navigácia

en: Log in
sk: Prihlásenie

en: Uninstall
sk: Odinštalovať

en: Install
sk: Inštalácia

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Log out
sk: Odhlásiť

en: Attach
sk: Pripojiť

en: Review
sk: Prehľad

en: Tabs
sk: Záložky

en: Next page
sk: Ďalšia strana

en: Apply
sk: Použiť

en: Go to first page
sk: Prejsť na prvú stranu

en: Go to last page
sk: Prejsť na poslednú stranu

en: Copy
sk: Kopírovať

en: Add another item
sk: Pridať ďalšiu položku

en: Restore
sk: Obnoviť

en: Rebuild
sk: Obnoviť

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Footer options
sk: Nastavenia päty

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Primary
sk: Primárny

en: Pagination
sk: Stránkovanie

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: Update style
sk: Aktualizovať stýl

en: Add effect
sk: Pridať efekt

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Footer background
sk: Pozadie päty

en: Previous page
sk: Predchádzajúca strana

en: Save and add
sk: Uložiť a pridať

en: Last page
sk: Posledná strana

en: First page
sk: Prvá strana

en: Install and set as default
sk: Nainštalovať a nastaviť ako predvolenú tému

en: Submitted by @author_name on @date
sk: Pridal/a @author_name dňa @date

en: Toggle Dropdown
sk: Prepnutie rozbaľovacieho zoznamu
