Rigel (6.0.11) - en to ast translation catalogue (36 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Approve
ast: Aprobar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Content
ast: Conteníu

en: List
ast: Llista

en: Confirm
ast: Confirmar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Download
ast: Baxar

en: Edit
ast: Editar

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Go to previous page
ast: Dir a la páxina anterior

en: Go to next page
ast: Dir a la páxina siguiente

en: Import
ast: Importar

en: Export
ast: Esportar

en: Preview
ast: Entever

en: Save
ast: Guardar

en: Help
ast: Aida

en: Update
ast: Anovar

en: Add
ast: Amestar

en: Upload
ast: Xubir

en: Configure
ast: Configurar

en: Create
ast: Crear

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Filter
ast: Filtru

en: Navigation
ast: Navegación

en: Log in
ast: Entrar

en: Uninstall
ast: Desinstalar

en: Install
ast: Instalar

en: Close
ast: Zarrar

en: Log out
ast: Desconeutar

en: Attach
ast: Axuntar
