Rigel (6.0.11) - en to ps translation catalogue (40 entries)

en: Home
ps: کور

en: Approve
ps: منل

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: List
ps: لړ

en: Confirm
ps: تاييد

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Remove
ps: لركول

en: Download
ps: ښکته کړئ

en: Edit
ps: سمون

en: Search
ps: لټون

en: Settings
ps: امستنې

en: Import
ps: واردول

en: Export
ps: بهرول

en: Preview
ps: مخليد

en: Help
ps: مرسته

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Add
ps: زیاتول

en: Manage
ps: سمبالونه

en: Refresh
ps: تاندول

en: Upload
ps: پورته کول

en: Configure
ps: سازول

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Footer
ps: پښۍ

en: Filter
ps: چاڼ

en: Navigation
ps: چليدنه

en: Log in
ps: ننوتون

en: Install
ps: لګول

en: Tools
ps: توكي

en: Close
ps: تړل

en: Log out
ps: وتون

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: Next page
ps: بله پاڼه

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Copy
ps: کاپي

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل

en: Search form
ps: پلټون فورمه

en: Update style
ps: ډول اوسمهالیزول

en: Previous page
ps: مخکنۍ پاڼه

en: First page
ps: لومړی پاڼې
