Rigel (6.0.17) - en to br translation catalogue (12 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Save configuration
br: Saveteiñ ar c'hefluniadur

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Search
br: Enklask

en: Settings
br: Arventennoù

en: Import
br: Enporzh

en: Update
br: Hizivadenn

en: Page
br: Pajenn

en: Filter
br: Sil

en: Tools
br: Ostilhoù

en: Log out
br: Digevreañ
