Rigel (6.0.17) - en to sr translation catalogue (35 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Approve
sr: Одобри

en: Delete
sr: Избриши

en: Content
sr: Садржај

en: List
sr: Листа

en: Confirm
sr: Потврди

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Edit
sr: Измени

en: Search
sr: Претрага

en: Settings
sr: Подешавања

en: Import
sr: Увоз

en: Export
sr: Извоз

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Save
sr: Сачувај

en: Update
sr: Ажурирање

en: Manage
sr: Управљај

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Footer
sr: Подножје

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Log in
sr: Пријави се

en: Log out
sr: Одјави се

en: Review
sr: Провера података

en: Error message
sr: Порука о грешци

en: Main navigation
sr: Главна навигација

en: Warning message
sr: Порука о упозорењу

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Breadcrumbs
sr: Навигација са путањом

en: Main page content
sr: Главни садржај странице

en: Status message
sr: Статусна порука

en: Site branding
sr: Лого

en: Submitted by @author_name on @date
sr: Поднео @author_name на дан @date

en: User account menu
sr: Мени корисничког налога
