Rigel (6.0.2) - en to bg translation catalogue (40 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Approve
bg: Одобри

en: Delete
bg: Изтриване

en: Content
bg: Съдържание

en: List
bg: Списък

en: Confirm
bg: Потвърди

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Download
bg: Свали

en: Edit
bg: Редактирай

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Settings
bg: Настройки

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: Import
bg: Импортирай

en: Export
bg: Експорт

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Save
bg: Запази

en: Help
bg: Справка

en: Update
bg: Промени

en: Add
bg: Добави

en: Refresh
bg: Обновяване

en: Upload
bg: Трансфер

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Create
bg: Създаване

en: Footer
bg: Под черта

en: Filter
bg: Филтър

en: Navigation
bg: Навигация

en: Log in
bg: Вход

en: Uninstall
bg: Деинсталация

en: Install
bg: Инсталирай

en: Log out
bg: Излез

en: Attach
bg: Прикачи

en: Apply
bg: Търси

en: Go to first page
bg: Към първата страница

en: Go to last page
bg: Към последната страница

en: Restore
bg: Възстанови

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание
