Rigel (6.0.3) - en to he translation catalogue (69 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Approve
he: אשר

en: Delete
he: מחיקה

en: Content
he: תוכן

en: List
he: רשימה

en: Confirm
he: אישור

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: Download
he: הורדה

en: Edit
he: עריכה

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Settings
he: הגדרות

en: Go to previous page
he: לעמוד הקודם

en: Go to next page
he: לעמוד הבא

en: Import
he: יבוא

en: Export
he: יצוא

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Save
he: שמירה

en: Help
he: עזרה

en: Update
he: עדכון

en: Add
he: הוספה

en: Manage
he: ניהול

en: Refresh
he: ריענון

en: Upload
he: העלאה

en: Configure
he: הגדרות

en: Create
he: יצירה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Filter
he: סינון

en: Start
he: התחלה

en: Navigation
he: ניווט

en: Log in
he: כניסה

en: Uninstall
he: הסרה

en: Install
he: התקנה

en: Close
he: סגירה

en: Log out
he: יציאה

en: Attach
he: צרף

en: Review
he: סקירה

en: Tabs
he: לשוניות

en: Next page
he: הדף הבא

en: Apply
he: החל

en: Go to first page
he: לעמוד הראשון

en: Go to last page
he: לעמוד האחרון

en: Copy
he: העתק

en: Add another item
he: הוספת עוד פריט

en: Restore
he: שחזור

en: Rebuild
he: בנה מחדש

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: Primary
he: ראשי

en: Secondary
he: משני

en: Download feature
he: הורד תכונה

en: Pagination
he: דפדוף

en: Page top
he: ראש הדף

en: Page bottom
he: תחתית הדף

en: Update style
he: עדכון סיגנון

en: Add effect
he: הוספת אפקט

en: Highlighted
he: מובלט

en: Footer background
he: רקע כותרת תחתונה

en: Previous page
he: הדף הקודם

en: Add and configure
he: הוסף והגדר

en: Save and add
he: שמור והוסף

en: Top Bar
he: סרגל עליון

en: Last page
he: הדף האחרון

en: First page
he: דף ראשון

en: Install and set as default
he: להתקין ולקבוע כברירת מחדל

en: Submitted by @author_name on @date
he: נכתב ע"י @author_name ב@date
