Rigel (6.0.6) - en to hy translation catalogue (35 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Approve
hy: Հաստատել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: List
hy: Ցանկ

en: Confirm
hy: Հաստատել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Download
hy: Բեռնել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Export
hy: Արտահանել

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Save
hy: Պահպանել

en: Help
hy: Օգնություն

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Manage
hy: Կառավարում

en: Refresh
hy: Թարմացում

en: Upload
hy: Ներբեռնել

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Create
hy: Ստեղծել

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Log in
hy: Մուտք գործել

en: Log out
hy: Ելք

en: Add another item
hy: Ավելացնել ևս մեկը

en: Update style
hy: Թարմացնել ոճը

en: Submitted by @author_name on @date
hy: Թողարկվել է @author_nameի կողմից @date-ին
