Rigel (6.0.7) - en to ht translation catalogue (8 entries)

en: Search
ht: Chèche

en: Save
ht: Anrejistre

en: Help
ht: Èd

en: Footer
ht: Pye paj

en: Filter
ht: Filtre

en: Apply
ht: Aplike

en: Skip to main content
ht: Ale nan kontni prensipal la

en: Secondary tabs
ht: Dezyèm kolòn
