Rigel (6.0.7) - en to si translation catalogue (15 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: Approve
si: අනුමත කරන්න

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Confirm
si: තහවුරු කරන්න

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Search
si: සොයන්න

en: Import
si: ආනයනය කරන්න

en: Export
si: අපනයනය කරන්න

en: Help
si: සහාය

en: Navigation
si: යාත්‍රණය
