Rigel (6.0.8) - en to el translation catalogue (56 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Approve
el: Έγκριση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: List
el: Λίστα

en: Confirm
el: Επιβεβαίωση

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Download
el: Λήψη

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Go to previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Go to next page
el: Επόμενη σελίδα

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Help
el: Βοήθεια

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Add
el: Προσθήκη

en: Manage
el: Διαχείριση

en: Refresh
el: Ανανέωση

en: Upload
el: Αποστολή

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: Create
el: Δημιουργία

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Start
el: Αρχή

en: Navigation
el: Πλοήγηση

en: Log in
el: Είσοδος

en: Uninstall
el: Απεγκατάσταση

en: Install
el: Εγκατάσταση

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Log out
el: Αποσύνδεση

en: Attach
el: Επισύναψη

en: Review
el: Επισκόπηση

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Go to first page
el: Πρώτη σελίδα

en: Go to last page
el: Τελευταία σελίδα

en: Copy
el: Αντιγραφή

en: Add another item
el: Προσθήκη ενός ακόμα αντικειμένου

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: Pagination
el: Σελιδοποίηση

en: Page top
el: Κορυφή σελίδας

en: Page bottom
el: Βάση σελίδας

en: Update style
el: Ενημέρωση στυλ

en: Add effect
el: Προσθήκη εφέ

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων

en: Footer background
el: Φόντο υποσέλιδου

en: Previous page
el: Προηγούμενη σελίδα
