Rigel (6.0.8) - en to fi translation catalogue (71 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Approve
fi: Hyväksy

en: Delete
fi: Poista

en: Content
fi: Sisältö

en: List
fi: Lista

en: Confirm
fi: Vahvista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Remove
fi: Poista

en: Download
fi: Lataa

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Search
fi: Etsi

en: Reset
fi: Palauta

en: Settings
fi: Asetukset

en: Go to previous page
fi: Siirry edelliselle sivulle

en: Go to next page
fi: Siirry seuraavalle sivulle

en: Import
fi: Tuo

en: Export
fi: Vie

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Save
fi: Tallenna

en: Help
fi: Ohje

en: Update
fi: Päivitys

en: Add
fi: Lisää

en: Manage
fi: Ylläpidä

en: Refresh
fi: Päivitä

en: Upload
fi: Siirrä

en: Configure
fi: Määrittele

en: Create
fi: Luo

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Filter
fi: Suodatus

en: Start
fi: Alkaa

en: Navigation
fi: Navigaatio

en: Log in
fi: Kirjaudu sisään

en: Uninstall
fi: Asennuksen poisto

en: Install
fi: Asenna

en: Close
fi: Sulje

en: Accept
fi: Hyväksy

en: Log out
fi: Kirjaudu ulos

en: Attach
fi: Liitä

en: Review
fi: Tarkistus

en: Tabs
fi: Välilehdet

en: Next page
fi: Seuraava sivu

en: Apply
fi: Käytä

en: Go to first page
fi: Siirry ensimmäiselle sivulle

en: Go to last page
fi: Siirry viimeiselle sivulle

en: Copy
fi: Kopioi

en: Add another item
fi: Lisää uusi

en: Restore
fi: Palauta

en: Rebuild
fi: Uudelleenrakenna

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: Primary
fi: Ensisijainen

en: Secondary
fi: Toissijainen

en: Download feature
fi: Lataa ominaisuus

en: Pagination
fi: Sivutus

en: Page top
fi: Sivun yläreunaan

en: Page bottom
fi: Sivun alareuna

en: Update style
fi: Päivitä tyyli

en: Add effect
fi: Lisää efekti

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Footer background
fi: Alatunnisteen tausta

en: Previous page
fi: Edellinen sivu

en: Dark
fi: Tumma

en: Add and configure
fi: Lisää ja konfiguroi

en: Save and add
fi: Tallenna ja lisää

en: Last page
fi: Viimeinen sivu

en: Write
fi: Kirjoita

en: First page
fi: Ensimmäinen sivu

en: Install and set as default
fi: Asenna ja määritä oletukseksi

en: Submitted by @author_name on @date
fi: Lähettänyt @author_name @date
