Rigel (7.0.5) - en to cs translation catalogue (76 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Approve
cs: Schválit

en: Delete
cs: Smazat

en: Content
cs: Obsah

en: List
cs: Seznam

en: Confirm
cs: Potvrdit

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Remove
cs: Odstranit

en: Download
cs: Stáhnout

en: Edit
cs: Upravit

en: Search
cs: Hledat

en: Settings
cs: Nastavení

en: Go to previous page
cs: Přejít na předchozí stranu

en: Go to next page
cs: Přejít na další stranu

en: Preview
cs: Náhled

en: Save
cs: Uložit

en: Help
cs: Nápověda

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Add
cs: Přidat

en: Manage
cs: Správa

en: Refresh
cs: Obnovení

en: Upload
cs: Nahrát

en: Configure
cs: Nastavení

en: Create
cs: Vytvořit

en: Page title
cs: Název stránky

en: Page
cs: Stránka

en: Footer
cs: Patička

en: Filter
cs: Filtr

en: next
cs: další

en: Start
cs: Začátek

en: Navigation
cs: Navigace

en: Log in
cs: Přihlásit se

en: Uninstall
cs: Odinstalovat

en: Install
cs: Instalovat

en: Tools
cs: Nástroje

en: Close
cs: Zavřít

en: Messages
cs: Zprávy

en: Log out
cs: Odhlásit

en: Attach
cs: Připojit

en: previous
cs: předchozí

en: Review
cs: Revize

en: Tabs
cs: Záložky

en: Next page
cs: Následující stránka

en: Apply
cs: Použít

en: Go to first page
cs: Přejít na první stranu

en: Go to last page
cs: Přejít na poslední stranu

en: Copy
cs: Kopírovat

en: Add another item
cs: Přidat další položku

en: Restore
cs: Obnova

en: Rebuild
cs: Znovu sestavit

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Font family
cs: Řez písma

en: Error message
cs: Chybová zpráva

en: Main navigation
cs: Hlavní navigace

en: Warning message
cs: Zpráva s varováním

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: Primary
cs: Primární

en: Secondary
cs: Sekundární

en: Search form
cs: Vyhledávání

en: Powered by Drupal
cs: Běží na Drupalu

en: Breadcrumbs
cs: Drobečková navigace

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky

en: Main page content
cs: Obsah hlavní stránky

en: Status message
cs: Zpráva o stavu

en: Update style
cs: Aktualizovat styl

en: Add effect
cs: Přidat efekt

en: Current page
cs: Aktuální stránka

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: Footer background
cs: Pozadí patičky

en: Previous page
cs: Předchozí stránka

en: Last page
cs: Poslední stránka

en: Install and set as default
cs: Nainstalovat a nastavit jako výchozí

en: Submitted by @author_name on @date
cs: Napsal uživatel @author_name dne @date

en: User account menu
cs: Menu uživatelského účtu
