Rigel (8.0.0-alpha1) - en to mg translation catalogue (21 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: Approve
mg: Ekena

en: Delete
mg: Fafaina

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: List
mg: Lisitra

en: Confirm
mg: Ankatoavina

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Remove
mg: Esory

en: Search
mg: Karoka

en: Help
mg: Fanampiana

en: Update
mg: Ovana

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Filter
mg: Sivana

en: Navigation
mg: Fitondrana

en: Log in
mg: Fidirana

en: Log out
mg: Fivoahana

en: Search form
mg: Fikarohana

en: Page top
mg: Pejy ambony

en: Page bottom
mg: Pejy ambany

en: Highlighted
mg: Vaomarika
