Rigel (8.0.0-beta2) - en to af translation catalogue (40 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Approve
af: Keur goed

en: Delete
af: Vee uit

en: Content
af: Inhoud

en: List
af: Lys

en: Confirm
af: Bevestig

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Download
af: Laai af

en: Edit
af: Wysig

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Settings
af: Verstellings

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: Import
af: Voer in

en: Export
af: Voer uit

en: Preview
af: Voorskou

en: Save
af: Stoor

en: Help
af: Hulp

en: Update
af: Dateer op

en: Add
af: Voeg by

en: Upload
af: Oplaai

en: Configure
af: Verstel

en: Create
af: Skep

en: Page
af: Bladsy

en: Footer
af: Onderskrif

en: Filter
af: Filtreer

en: next
af: volgende

en: Navigation
af: Navigasie

en: Log in
af: Teken in

en: Uninstall
af: Deïnstalleer

en: Log out
af: Teken uit

en: Attach
af: Aanheg

en: previous
af: vorige

en: Review
af: Hersiening

en: Apply
af: Pas toe

en: Go to first page
af: Gaan na eerste bladsy

en: Go to last page
af: Gaan na laaste bladsy
