Rigel (8.0.0-beta2) - en to am translation catalogue (33 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Content
am: ይዞታ

en: List
am: ዝርዝር

en: Confirm
am: አረጋግጥ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Remove
am: አስወግድ

en: Edit
am: አርትእ

en: Search
am: ፈልግ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Go to previous page
am: ወደ ቀድሞ ገጽ ሂድ

en: Go to next page
am: ወደ ሚቀጥለው ገጽ ሂድ

en: Import
am: አስመጣ

en: Export
am: ላክ

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Help
am: እርዳታ

en: Update
am: አዘምን

en: Configure
am: ውቀር

en: Page
am: ገጽ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Navigation
am: መጓጓዛ

en: Log in
am: ግባ

en: Uninstall
am: አራግፍ

en: Close
am: ዝጋ

en: Log out
am: ውጣ

en: Tabs
am: ትሮች

en: Go to first page
am: ወደ መጀመሪያ ገጽ ሂድ

en: Go to last page
am: ወደ መጨረሻ ገጽ ሂድ

en: Primary tabs
am: ቀዳሚ ትሮች

en: Secondary tabs
am: ሁለተኛ ትሮች
