Rigel (8.0.0-beta2) - en to ar translation catalogue (69 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Approve
ar: الموافقة

en: Delete
ar: حذف

en: Content
ar: المحتوى

en: List
ar: قائمة

en: Confirm
ar: تأكيد

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Remove
ar: إزالة

en: Download
ar: تحميل

en: Edit
ar: تحرير

en: Search
ar: بحث

en: Reset
ar: إعادة تعيين

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Go to previous page
ar: الذهاب إلى الصفحة السابقة

en: Go to next page
ar: الذهاب إلى الصفحة التالية

en: Import
ar: استيراد

en: Export
ar: تصدير

en: Preview
ar: معاينة

en: Save
ar: حفظ

en: Help
ar: مساعدة

en: Update
ar: تحديث

en: Add
ar: إضافة

en: Manage
ar: إدارة

en: Refresh
ar: تحديث

en: Upload
ar: تحميل

en: Configure
ar: ضبط

en: Create
ar: إنشاء

en: Page
ar: الصفحة

en: Footer
ar: التذييل

en: Filter
ar: تصفية

en: next
ar: التالي

en: Start
ar: البداية

en: Navigation
ar: التنقل

en: Log in
ar: تسجيل الدخول

en: Uninstall
ar: إزالة

en: Install
ar: تثبيت

en: Close
ar: إغلاق

en: Log out
ar: خروج

en: Attach
ar: أرفق

en: Review
ar: المراجعة

en: Tabs
ar: علامات التبويب

en: Next page
ar: الصفحة التالية

en: Apply
ar: تطبيق

en: Go to first page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأولى

en: Go to last page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأخيرة

en: Copy
ar: نسخ

en: Add another item
ar: أضف عنصراً آخراً

en: Devel
ar: ديفيل

en: Restore
ar: استرجاع

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Error message
ar: رسالة الخطأ

en: Warning message
ar: رسالة التحذير

en: Primary tabs
ar: التبويبات الأساسية

en: Secondary tabs
ar: التبويبات الفرعية

en: Pagination
ar: ترقيم الصفحات

en: Page top
ar: أعلى الصفحة

en: Page bottom
ar: أسفل الصفحة

en: Status message
ar: رسالة الحالة

en: Update style
ar: تحديث النمط

en: Add effect
ar: إضافة تأثير

en: Current page
ar: الصفحة الحاليّة

en: Highlighted
ar: مبرز

en: Footer background
ar: خلفية حاشية الصفحة

en: Previous page
ar: الصفحة السابقة

en: Last page
ar: الصفحة الأخيرة

en: First page
ar: الصفحة الأولى

en: Submitted by @author_name on @date
ar: أضيفت بواسطة @author_name بتاريخ @date

en: Go to page @key
ar: الانتقال إلى الصفحة @key
