Rigel (8.0.0-beta2) - en to ms translation catalogue (52 entries)

en: Home
ms: Laman depan

en: Save configuration
ms: Simpan konfigurasi

en: Approve
ms: Luluskan

en: Delete
ms: Padam

en: Content
ms: Kandungan

en: List
ms: Senarai

en: Confirm
ms: Sahkan

en: Cancel
ms: Batal

en: Remove
ms: Buang

en: Download
ms: Muat turun

en: Edit
ms: Sunting

en: Search
ms: Carian

en: Reset
ms: Set semula

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Go to previous page
ms: Beredar ke halaman sebelum ini

en: Go to next page
ms: Beredar ke halaman seterusnya

en: Export
ms: Eksport

en: Preview
ms: Pratonton

en: Save
ms: Simpan

en: Help
ms: Bantuan

en: Update
ms: Kemas kini

en: Add
ms: Tambah

en: Refresh
ms: Segarkan semula

en: Upload
ms: Muat naik

en: Configure
ms: Konfigurasikan

en: Create
ms: Cipta

en: Page
ms: Halaman

en: Footer
ms: Pengaki

en: Filter
ms: Tapis

en: Navigation
ms: Navigasi

en: Log in
ms: Log masuk

en: Uninstall
ms: Buang pemasangan

en: Install
ms: Pasang

en: Close
ms: Tutup

en: Log out
ms: Log keluar

en: Attach
ms: Lampirkan

en: Apply
ms: Pohon

en: Go to first page
ms: Beredar ke halaman pertama

en: Go to last page
ms: Beredar ke halaman terakhir

en: Add another item
ms: Tambah item lain

en: Skip to main content
ms: Langkau ke kandungan utama

en: Error message
ms: Mesaj ralat

en: Warning message
ms: Mesej amaran

en: Primary tabs
ms: Tab-tab utama

en: Secondary tabs
ms: Tab-tab sekunder

en: Page top
ms: Halaman bahagian atas

en: Page bottom
ms: Halaman bahagian bawah

en: Status message
ms: Mesej status

en: Update style
ms: Kemas kini stail

en: Add effect
ms: Tambahkan efek

en: Highlighted
ms: Ditegaskan

en: Footer background
ms: Pengaki latar belakang
