Rigel (8.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (80 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Approve
gl: Aprobar

en: Delete
gl: Borrar

en: Content
gl: Contido

en: List
gl: Lista

en: Confirm
gl: Confirmar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Download
gl: Descargar

en: Edit
gl: Editar

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Settings
gl: Axustes

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Import
gl: Importar

en: Export
gl: Exportar

en: Preview
gl: Vista previa

en: Save
gl: Gardar

en: Help
gl: Axuda

en: Update
gl: Actualizar

en: Add
gl: Engadir

en: Manage
gl: Xestionar

en: Refresh
gl: Actualizar

en: Upload
gl: Subir

en: Configure
gl: Configurar

en: Create
gl: Crear

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Page
gl: Páxina

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Filter
gl: Filtro

en: next
gl: seg

en: Start
gl: Comezo

en: Navigation
gl: Navegación

en: Log in
gl: Iniciar sesión

en: Uninstall
gl: Desinstalar

en: Install
gl: Instalar

en: Tools
gl: Ferramentas

en: Close
gl: Pechar

en: Messages
gl: Mensaxes

en: first
gl: primeiro

en: Log out
gl: Cerrar sesión

en: Attach
gl: Adxuntar

en: Review
gl: Revisión

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Next page
gl: Páxina Seguinte

en: Apply
gl: Aplicar

en: Go to first page
gl: Ir á primeira páxina

en: Go to last page
gl: Ir á última páxina

en: Copy
gl: Copiar

en: Add another item
gl: Engadir outro elemento

en: Devel
gl: Desenvolvemento

en: Restore
gl: Restaurar

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Error message
gl: Mensaxe de erro

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: Warning message
gl: Mensaxe de aviso

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Primary
gl: Primario

en: Secondary
gl: Secundario

en: Download feature
gl: Descargar funcionalidade

en: Pagination
gl: Paxinación

en: Search form
gl: Formulario de busca

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: Status message
gl: Mensaxe de estado

en: Update style
gl: Actualizar estilo

en: Add effect
gl: Engadir efecto

en: Current page
gl: Páxina actual

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Footer background
gl: Fondo do pé da páxina

en: Previous page
gl: Páxina anterior

en: Dark
gl: Escuro

en: Site branding
gl: Marca do sitio

en: Submitted by @author_name on @date
gl: Enviado por @author_name o @date

en: Primary admin actions
gl: Accións primarias de administración
