Rigel (8.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (96 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Approve
hu: Elfogadás

en: Delete
hu: Törlés

en: Content
hu: Tartalom

en: List
hu: Lista

en: Confirm
hu: Megerősít

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Download
hu: Letölt

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Search
hu: Keresés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Settings
hu: Beállítások

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Preview
hu: Előnézet

en: Save
hu: Mentés

en: Help
hu: Súgó

en: Update
hu: Frissítés

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Manage
hu: Kezelés

en: Refresh
hu: Frissítés

en: Upload
hu: Feltöltés

en: Configure
hu: Beállít

en: Create
hu: Létrehozás

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Page
hu: Oldal

en: Footer
hu: Lábléc

en: Filter
hu: Szűrő

en: next
hu: következő

en: Start
hu: Kezdete

en: Navigation
hu: Navigáció

en: Log in
hu: Bejelentkezés

en: Uninstall
hu: Eltávolítás

en: Install
hu: Telepítés

en: Tools
hu: Eszközök

en: Close
hu: Bezár

en: Messages
hu: Üzenetek

en: Accept
hu: Elfogadás

en: first
hu: első

en: Log out
hu: Kijelentkezés

en: Attach
hu: Csatol

en: previous
hu: előző

en: last
hu: utolsó

en: Review
hu: Áttekintés

en: Tabs
hu: Fülek

en: Next page
hu: Következő oldal

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Go to first page
hu: Ugrás az első oldalra

en: Go to last page
hu: Ugrás az utolsó oldalra

en: Copy
hu: Másolás

en: Add another item
hu: Újabb elem hozzáadása

en: Devel
hu: Fejleszt

en: Restore
hu: Visszaállítás

en: Rebuild
hu: Újraépítés

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Font family
hu: Betűcsalád

en: Error message
hu: Hibaüzenet

en: Main navigation
hu: Fő navigáció

en: Warning message
hu: Figyelmeztető üzenet

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Primary
hu: Elsődleges

en: Secondary
hu: Másodlagos

en: Download feature
hu: Jellemző letöltése

en: Pagination
hu: Oldalszámozás

en: Search form
hu: Keresés űrlap

en: Powered by Drupal
hu: Drupal működteti

en: Breadcrumbs
hu: Morzsák

en: Page top
hu: Oldal teteje

en: Page bottom
hu: Oldal alja

en: Theme color
hu: Sminkszín

en: Associate
hu: Hozzárendelés

en: Main page content
hu: Az oldal fő tartalma

en: Status message
hu: Állapotüzenet

en: Update style
hu: Stílus frissítése

en: Add effect
hu: Hatás hozzáadása

en: Current page
hu: Jelenlegi oldal

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Footer background
hu: Lábléc háttere

en: Previous page
hu: Előző oldal

en: Dark
hu: Sötét

en: Add and configure
hu: Hozzáadás és beállítás

en: Save and add
hu: Mentés és hozzáadás

en: Top Bar
hu: Felső sáv

en: Last page
hu: Utolsó oldal

en: Informative message
hu: Informatív üzenet

en: Write
hu: Írás

en: Site branding
hu: Webhely márkázása

en: First page
hu: Első oldal

en: Install and set as default
hu: Telepítés és beállítás alapértelmezettként

en: Submitted by @author_name on @date
hu: @author_name küldte be @date időpontban

en: Primary admin actions
hu: Elsődleges adminisztrátori műveletek

en: User account menu
hu: Felhasználói fiók menüje

en: Go to page @key
hu: @key. oldalra ugrás
