Rijksvideo (1.0.0-beta8) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: format
hu: formátum

en: Thumbnail
hu: Bélyegkép

en: Media
hu: Média

en: Downloads
hu: Letöltések

en: Duration
hu: Időtartam

en: Caption
hu: Képaláírás

en: Video
hu: Videó

en: Full screen
hu: Teljes képernyő

en: Play video
hu: Videó lejátszása
