Rijksvideo (1.0.0-beta8) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: format
sk: formát

en: Thumbnail
sk: Miniatúra

en: Media
sk: Médiá

en: Downloads
sk: Prevzatia

en: Duration
sk: Trvanie

en: Caption
sk: Popis
