Rijksvideo (1.0.2) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Thumbnail
ca: Miniatura

en: Media
ca: Multimèdia

en: Downloads
ca: Descàrregues

en: Duration
ca: Durada

en: Caption
ca: Subtítol

en: Video
ca: Vídeo

en: Dutch
ca: Holandès
