Rijksvideo (1.0.2) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Thumbnail
uk: Мініатюра

en: Media
uk: Медіа

en: Downloads
uk: Завантаження

en: Duration
uk: Тривалість

en: Caption
uk: Підпис

en: Video
uk: Відео

en: Dutch
uk: Голландська

en: Mute
uk: Вимкнути звук

en: Unmute
uk: Озвучити

en: Full screen
uk: Повноекранний

en: Exit fullscreen
uk: Вийти з повноекранного режиму

en: Audio URL
uk: URL аудіо
