Rijksvideo (1.0.4) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Thumbnail
he: תמונת אצבע

en: Media
he: מדיה

en: Duration
he: משך

en: Caption
he: כותרת (Caption)

en: Video
he: וידאו

en: Dutch
he: הולנדית
