Rijksvideo (1.0.6) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Thumbnail
kn: ತಂಬ್‌ನೈಲ್‌

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Downloads
kn: ಡೌನ್‌ಲೋಡ್‌ಗಳು

en: Duration
kn: ಕಾಲಾವಧಿ

en: Video
kn: ವೀಡಿಯೋ

en: Dutch
kn: ಡಚ್

en: Mute
kn: ಮೂಕ

en: Unmute
kn: ಧ್ವನಿ ಕೇಳಿಸು
