Rijksvideo (1.0.6) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Thumbnail
pl: Miniaturka

en: Downloads
pl: Pobrania

en: Duration
pl: Czas trwania

en: Caption
pl: Podpis

en: Video
pl: Wideo

en: Dutch
pl: Niderlandzki

en: Mute
pl: Wyciszenie
