Rijksvideo (2.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Add
tr: Ekle

en: Media
tr: Medya

en: Downloads
tr: İndirmeler

en: Dutch
tr: Hollandaca

en: Video URL
tr: Video URL adresi
