Rijksvideo (2.0.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Add
ar: إضافة

en: Thumbnail
ar: النسخة المصغرة

en: Media
ar: ميديا

en: Caption
ar: شرح

en: Video
ar: فيديو

en: Dutch
ar: هولندية

en: Video URL
ar: رابط الفيديو (URL)
