Rijksvideo (2.0.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Add
cs: Přidat

en: Thumbnail
cs: Náhled

en: Media
cs: Média

en: Downloads
cs: Stažení souborů

en: Caption
cs: Popisek

en: Dutch
cs: Holandsky

en: Video URL
cs: Adresa URL videa
