Rijksvideo (2.0.0-alpha3) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Add
es: Agregar

en: Thumbnail
es: Miniatura

en: Media
es: Multimedia

en: Downloads
es: Descargas

en: Caption
es: Etiqueta

en: Video
es: Vídeo

en: Dutch
es: Holandés

en: Embed Code
es: Codigo insertado

en: Video URL
es: URL del vídeo
