Rijksvideo (2.0.0-alpha3) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Add
fi: Lisää

en: Thumbnail
fi: Pienoiskuva

en: Downloads
fi: Lataukset

en: Caption
fi: Kuvateksti

en: Dutch
fi: hollanti

en: Video URL
fi: Videon URL-osoite
