Rijksvideo (2.0.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Add
gl: Engadir

en: Thumbnail
gl: Miniatura

en: Media
gl: Medios

en: Downloads
gl: Descargas

en: Caption
gl: Lenda

en: Dutch
gl: Holandés

en: Embed Code
gl: Código embebido
