Rijksvideo (2.0.0-alpha3) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Add
hi: जोड़ें

en: Media
hi: मीडिया

en: Caption
hi: शीर्षक

en: Video
hi: वीडियो

en: Dutch
hi: डच

en: Video URL
hi: वीडियो यूआरएल
