Rijksvideo (2.0.0-alpha3) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Add
it: Aggiungi

en: Thumbnail
it: Miniatura

en: Downloads
it: Download

en: Caption
it: Didascalia

en: Dutch
it: Olandese

en: Embed Code
it: Codice embed

en: Full screen
it: Schermo intero
