Rijksvideo (2.0.0-alpha3) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Add
ru: Добавить

en: Thumbnail
ru: Миниатюра

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Downloads
ru: Загрузки

en: Caption
ru: Подпись

en: Video
ru: Видео

en: Dutch
ru: Голландский

en: Embed Code
ru: Код встраивания

en: Video URL
ru: URL-адрес видео

en: Full screen
ru: Во весь экран
