Rijksvideo (2.0.0-alpha3) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Add
sv: Lägg till

en: Thumbnail
sv: Miniatyr

en: Downloads
sv: Nedladdningar

en: Caption
sv: Bildtext

en: Dutch
sv: Holländska

en: Video URL
sv: URL för video
