Rijksvideo (2.0.0-alpha3) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Add
ug: قوشۇش

en: Thumbnail
ug: كىچىك كۆرۈنۈش

en: Media
ug: مېدىيا

en: Caption
ug: تېما

en: Mute
ug: ئاۋازسىز
