Rijksvideo (2.0.0-alpha3) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Add
vi: Thêm

en: Thumbnail
vi: Ảnh thu nhỏ

en: Media
vi: Phương tiện

en: Downloads
vi: Tải về

en: Caption
vi: Đầu đề

en: Embed Code
vi: Mã nhúng

en: Mute
vi: Tắt
