Rijksvideo (2.0.0-alpha5) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Thumbnail
lv: Sīktēls

en: Media
lv: Multivide

en: Downloads
lv: Lejupielādes

en: Duration
lv: Ilgums

en: Caption
lv: Paraksts

en: Dutch
lv: Holandiešu
