Rijksvideo (2.0.0-alpha6) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Thumbnail
et: Pisipilt

en: Media
et: Meedia

en: Downloads
et: Allalaadimised

en: Duration
et: Kestus

en: Caption
et: Pealkiri

en: Dutch
et: Hollandi keel
