Rijksvideo (2.0.0-alpha6) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Thumbnail
fa: تصویر بندانگشتی

en: Media
fa: رسانه

en: Downloads
fa: دانلودها

en: Duration
fa: مدت

en: Caption
fa: عنوان

en: Video
fa: ویدیو

en: Dutch
fa: هلندی
