Rijksvideo (2.0.0-alpha6) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Thumbnail
ja: サムネイル

en: Media
ja: メディア

en: Downloads
ja: ダウンロード

en: Duration
ja: 期間

en: Caption
ja: キャプション

en: Video
ja: ビデオ

en: Dutch
ja: オランダ語

en: Video URL
ja: 動画URL
