Rijksvideo (2.0.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Add
ca: Afegeix

en: Media
ca: Multimèdia

en: Downloads
ca: Descàrregues

en: Video
ca: Vídeo

en: Dutch
ca: Holandès

en: Video URL
ca: URL del vídeo
