Rijksvideo (2.0.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Add
pl: Dodaj

en: Downloads
pl: Pobrania

en: Video
pl: Wideo

en: Dutch
pl: Niderlandzki

en: Mute
pl: Wyciszenie

en: Video URL
pl: URL Wideo
