Rivet (1.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Home
ps: کور

en: Content
ps: منځپانګه

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Medium
ps: منځنى

en: New
ps: نوی

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: Next page
ps: بله پاڼه

en: Featured
ps: ځانګړي

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل

en: Previous page
ps: مخکنۍ پاڼه

en: Text Formats
ps: متن بڼې

en: First page
ps: لومړی پاڼې
