Rivet (1.0.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Content
sl: Vsebine

en: Go to previous page
sl: Pojdi na prejšnjo stran

en: Go to next page
sl: Pojdi na naslednjo stran

en: Help
sl: Pomoč

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Site name
sl: Ime spletnega mesta

en: Medium
sl: Srednja

en: Add new comment
sl: Dodaj nov komentar

en: Go to first page
sl: Pojdi na začetno stran

en: Go to last page
sl: Pojdi na zadnjo stran

en: Featured
sl: Izpostavljeno

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki
