Rivet (1.0.0) - en to fi translation catalogue (39 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Go to previous page
fi: Siirry edelliselle sivulle

en: Go to next page
fi: Siirry seuraavalle sivulle

en: Help
fi: Ohje

en: Small
fi: Pieni

en: Large
fi: Suuri

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Page title
fi: Sivun otsikko

en: Page
fi: Sivu

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Site name
fi: Sivuston nimi

en: Medium
fi: Keskiverto

en: Current
fi: Tämänhetkinen

en: Add new comment
fi: Lisää uusi kommentti

en: Content Top
fi: Sisältölohkon yläosa

en: Sidebar
fi: Sivupalkki

en: Completed
fi: Valmis

en: New
fi: Uusi

en: Tabs
fi: Välilehdet

en: Next page
fi: Seuraava sivu

en: Go to first page
fi: Siirry ensimmäiselle sivulle

en: Go to last page
fi: Siirry viimeiselle sivulle

en: Featured
fi: Esitelty

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: Pagination
fi: Sivutus

en: Page top
fi: Sivun yläreunaan

en: Page bottom
fi: Sivun alareuna

en: Current page
fi: Tämänhetkinen sivu

en: X-Large
fi: X-Suuri

en: Previous page
fi: Edellinen sivu

en: Branding
fi: Brändäys

en: Text Formats
fi: Tekstimuodot

en: Last page
fi: Viimeinen sivu

en: First page
fi: Ensimmäinen sivu

en: Page @items.current
fi: Sivu @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
fi: Lähettänyt @author_name @date
